Борнмут - Брентфорд 1:2: огляд матчу та результат гри 11.05.2024

Українське протистояння відбулося лише наприкінці поєдинку, коли Єгор Ярмолюк приєднався на полі до Іллі Забарного.
11 травня, 19:09
Кін Льюїс-Поттер та Ілля Забарний / Getty Images

У суботу, 11 травня, на Віталіті Стедіум пройшов матч 37 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Борнмут приймав Брентфорд.

Потенційно на футбольному полі могла відбутися дуель двох українців. Однак вони зустрілися віч-на-віч дуже пізно: Ілля Забарний традиційно зіграв від свистка до свистка, а ось Єгор Ярмолюк з'явився на полі лише на останні шість хвилин основного часу.

Але саме після виходу хавбека "бджіл" рахунок на табло змінився. На 87-й хвилині Бріан Мбемо з передачі Йоана Вісса вивів гостей уперед і, здавалося, цим приніс їм перемогу.

Однак радість команди Ярмолюка була короткостроковою, бо через кілька хвилин Домінік Соланке відновив паритет. Але й це було ще не все.

Вже на 95-й хвилині дует Вісса-Мбемо завдав другого удару, тільки цього разу гравці помінялися ролями. У підсумку Вісса приніс Брентфорду тяжку перемогу з рахунком 2:1.

Команди ні за що не борються, тому результат поєдинку навряд чи засмутить команду Андоні Іраоли. Борнмут йде одинадцятим, маючи 48 очок. Брентфорд ж утримує 16-е місце з 39 балами в активі.